AKUPUNKTUR

Polikliniklerimizde uygulanan akupunktur tedavisi ile zayıflamak amacı başta olmak üzere birçok hastalıktan da kurtulmak mümkün. İyileştirici ve bağışıklık sistemini düzenleyici etkisi olan akupunktur oldukça etkili bir tedavi yöntemidir.

Gümüş, çelik ve altın uçlu iğnelerin uygulama yapılacak bölgeye batırılmasıyla gerçekleştirmiş olduğumuz akupunktur ile beyindeki limbik sistem uyarılmaktadır. Bu tedavi merkezlerimizde dikkatli bir şekilde ve hijyenik ortamda gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ekibimiz sayesinde dikkatlice cildininiz altına veya ilgili kasların içerisine yerleştirilen bu iğneler ilgili bölgeyi uyardıktan sonra, çıkarılmaktadır. Söz konusu iğneler maksimum 25-30 saniye kadar cildinizde kalmaktadır.

Özel Mira Poliklinikleri olarak uygulamış olduğumuz akupunktur tedavisinde iyileşme süreci ve seans süresi kişiden kişiye değişmektedir. Hastalığa göre ve hastanın yaşına göre de değişiklik gösterebilen bu tedavide hastalıklar kısa sürede de tedavi edilebilmektedir. Yapılacak tedaviye göre değişebilen uygulamada söz konusu iğneler el, ayak, yüz, burun ya da kulak bölgelerinde uygulanabilmektedir.

Akupunktur tedavisi ile merkezlerimizden her zaman yüzünüz gülerek ayrılacaksınız. Zayıflamanın yanı sıra, sürekli şikayetçi olduğunuz bir halsizliğiniz varsa, beslenmeniz düzensizse, açlığınızı kontrol altına alamıyorsanız da metobolizmanızı kontrol altına alıp, düzenleyebilirsiniz.

Oldukça yaygın olarak kullanılan akupunktur uygulaması ağrı tedavisinde de kullanılabilmektedir. Siz de ağrılarınızdan uzun süreli olarak kurtulmak istiyorsanız Özel Mira Poliklinikleri’yle iletişime geçebilir, size özel ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

AKAPUNKTUR FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.