ALTIN İĞNE TEDAVİ FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

KİMYASAL PEELİNG FİYAT VE KAMPANYA TALEBİ

ALTIN İĞNE TEDAVİSİ

Özellikle kadınların, özellikle belli bir yaş sonrasında en büyük problemi ortaya çıkan ince çizgiler ve kırışıklıklardır. Ama siz yine de estetik operasyonları sadece belli bir yaş üzerindeki kadınların tercih ettiğini sanmayın. Özellikle son yıllarda hem daha geniş bir yaş aralığı karşımıza çıkıyor hem de erkeklerin yoğun ilgisi şaşırtıyor. Kısacası artıkestetik ve güzel görünmek herkes için önemli. Estetik denilince ise ilk ve en önemli ihtiyaç görünürlüğü artan çizgilerin ortadan kaldırılması, kırışıklıkların da yok edilmesi ile birlikte daha genç daha gergin bir cildin ortaya çıkmasıdır. Hiç kimse cildindeki izler ve sarkmalar ile özgüvenini kaybetmek istemez. İşte bu yüzden de çizgilerin silinmesi, sarkmaların önlenmesi için birbirinden farklı pek çok estetik uygulama tercih edilebilir. Son zamanlarında trendi olan ve çokça tercih edilen, adeta bir anda yıldızı parlayan ve inmeyen uygulama ise Altın İğne adı ile anılan işlemdir. Altın İğne uygulamasının en güzel yanı ise cerrahi bir işlem olmamasıdır. Yani kolayca tedavi gerçekleştirilebilir. Özel bir cihaz, cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji göndermektedir. Cilt altına kontrollü bir hasar verilerek, kesintisiz bir şekilde vücudun doğal kollajenini üretmesi tetiklenir. Bu sayede cildin iyileşme süreci uyarılır. Altın İğne uygulamasının duyabileceğiniz bir diğer ismi ise Franksiyonel Radyofrekans tedavisidir. Bu tedavi ile cilt üzerindeki pek çok sorun aynı anda ortadan kaldırılabilir. Ayrıca Franksiyonel Radyofrekans tedavisi olarak adlandırılan bu işlem, pek çok cerrahi işlem sırasında da, kanamayı durdurmak ve kanatmadan işlem yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Altın İğne nedir sorusunun cevabını verdiğimize göre biraz daha detaya inebiliriz.

Altın İğne Nasıl Yapılır ve Hangi Sorunların Çözümüdür?

Özel Mira Altın İğne Uygulaması Altın İğne uygulaması, öncelikle yüzdeki ince kırışıklıklar için güzel bir çözümdür. Diğer taraftan tüm bedende ortaya çıkan form kaybında son derece etkili olmaktadır. Vücudun pek çok bölgesinde gözlenen sarkmalar da yine bu işlemin hedefleri arasında yer alır. Cilt gençleştirme, sivilce, akne, yanık ve yara izi gibi sorunlar, Altın İğne tedavisi ile ortadan kaldırılabilir. Pek çoğumuzun şikayetçi olduğu gözaltı morlukları, gebelik sonrası ya da ani kilo alma sonrası ortaya çıkan çatlaklar yine bu yöntem ile çözüme kavuşturulabilirken, cilt gözeneklerinin sıkıştırılması, akneli cilt sorunlarının çözümü, boyun, dekolte ve gıdı bölgesindeki form kayıplarının giderilmesi de bu sayede gerçekleşebilir. Uygulamanın nasıl yapıldığı konusuna gelecek olursak ise öncelikle uygulama bölgesinin temizlenilmesi ile işleme başlanır. Anestezi etkisi yaratacak bir krem uygulanır. Ardından ise uygulamaya adını veren ucuna altın iğne aparatı takılan radyofrekans cihazı devreye girer. Bu cihaz cilde temas ettirilmektedir. Ucunda pek çok mikro boyutta altın iğne bulunan cihaz, cildi tarar. Altın iğnelerin cilde teması ise ayarlanmış bir boyutta gerçekleşir. Bununla birlikte cilde ani giriş ve çıkışlar yaparak uyarım gerçekleştirir. Hem cilt yüzeyine belirgin bir zarar vermemiş olur, hem de cilt altı tabakayı uyararak, kollajen üretimini tetikler. Altın iğneler, iletkenliğinin yüksek olması sebebi ile tercih edilmektedir. Bu iğneler cilt altına oldukça yüksek enerji gönderir. Bu sebeple de etkinliği fazla olan ve güzel sonuçlar ile kişileri memnun eden bir uygulama olarak bilinmektedir. Son yıllarda hızla yayılmış olması ve bugün de çokça tercih ediliyor olması tam da bu başarısı sebebi iledir. Altın İğne uygulamasının zararsız bir işlem olması, bir cerrahi müdahale olmaması, kişilerin korkularını yenmelerini sağlıyor ve kolayca istedikleri görünüme kavuşmalarına imkân tanıyor.

Altın İğne ile Hangi Bölgelerde Hangi İşlemler Gerçekleştirilir?

Özel Mira Altın İğne Tedavisi Altın İğne uygulaması, bir cerrahi operasyon olmadığından, korkusuzca pek çok bölgede uygulanabilir. İnce kırışıklıkların giderilmesi, Altın İğne işleminde temeldir ve en etkili olunan konudur. Bu yüzden de ince kırışıklıklarından şikâyetçi olanların en çok tercih ettiği uygulama da bu olmaktadır. Vücuttaki sarkmaların toparlanması konusunda da Altın İğne etkili bir yöntemdir. Cilt gençleştirilmesi denilince sağladığı tüm bu etkiler ile Altın İğne akla gelmektedir. Pek çok insanın, her yaşta rahatsızlık duyduğu cilt problemleri olan sivilce izleri, çukurlar ve yara izleri altın iğnelerin uyarması ve cilt yenilenmesi ile ortadan kaldırılabiliyor. Gözenek sıkılaştırma amacıyla da bu yöntem tercih edilebilir. Buradan da anlıyoruz ki, Altın İğne işlemi yüz bölgesinde oldukça etkin bir biçimde kullanılıyor. Benzer şekilde yanık izleri için de en güzel çözüm uygulamalarından biri bu yöntem olacaktır. Gözaltı morluklarının tedavisinde, hamilelik çatlaklarında, ani kiloların ortaya çıkardığı çatlaklarda kullanılır. Uygulama yapılan bölgeler arasında yer alan boyun ve gıdı ise özellikle belli bir yaş sonrasında çokça tercih edilir ve etkili sonuçları sebebi ile yaygınlık gösterir. Siz de söz konusu olan bu tür sıkıntılarınız için zararsızlığı ile bilinenAltın İğne işlemini tercih edebilirsiniz. Bunun için Özel Mira olarak tüm profesyonelliğimiz ile hizmetinizdeyiz. Uzman hekimlerimiz sizin için mükemmel sonuçlar inşa ediyor.

Uygulamanın pek çok avantajı, uygulama bölgelerini de uygulama sebeplerini de artırıyor. Şöyle ki, bu işlem ile ilk seans itibariyle etkili sonuçlar görürsünüz. Yani işe yarayıp yaramadığını anlamak için belli bir süre beklemeniz gerekmez. Üstelik kalıcılığının fazla olması önemli bir ayırıcı özelliktir. Aynı zamanda da bir avantaj olarak değerlendirilir. Bu tür cilde temas eden uygulamalarda cilt renk tonu farklılıkları kafalarda soru işaretleri oluşturabiliyor. Ancak bu uygulamada böyle bir endişe yaşamanıza gerek yok. Her cilt tonunda etkili sonuç elde edilebilmektedir. Klinik olarak uygulamanın etkin sonuçları kanıtlandığı için de ekstra bir rahatlık söz konusudur. İçiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Operasyon sonrasında ise rahatlıkla günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. 1 günlük bir süreç sonrasında, hiçbir şey olmamış gibi yaşamınıza devam edebilir ama cildinizdeki değişimi de rahatlıkla görebilirsiniz.

Uygulama Öncesi ve Sonrası

Altın İğne uygulaması seanslar halinde uygulanır ve bir kişi için ortalama olarak 15 gün aralıklar ile gerçekleştirilen 3 seans ön görülmektedir. Bununla birlikte uygulama yapılan bölge ve de çözülmesi hedeflenen sorun da bu noktada etkili olmaktadır. Uygulama öncesinde cildin temizlenmesi çok önemlidir. Ardından ise anestezi etkili krem uygulanır. Daha sonra ise Altın İğne cihazı ile işleme başlanabilir. Altın İğne sonrası ise sorunsuz olacaktır. Ne kızarıklık, ne pullanma ne de soyulma gibi cilt problemleri ile karşılaşmaz, en fazla ciltte pembeleşme ile karşılaşırsınız. Bu pembelik etkisi ise 3 – 5 saat içerisinde ortadan kalkacak ve cilt normalleşmeye başlayacaktır. Belki uygulama sonrasında belli belirsiz bir ödem ile karşılaşılması da söz konusu olabilir ancak bu durum son derece kısa süre içerisinde ortadan kalkacaktır. Böylesine basit bir işlemi, en verimli ve en sorunsuz şekilde gerçekleştirmek, kısa süre içerisinde etkin sonuçlar görmek içinÖzel Mira ekibi olarak sunduğumuz avantajlardan faydalanabilirsiniz. İşinin uzmanı olan ve tecrübesi ile alanında fark yaratan hekimlerimiz ve uzmanlarımız sizin için mutluluk verici sonuçlar inşa ediyor. Üstelik kolayca bize ulaşabilir, siz de geleceğinizi güzellikle inşa edebilirsiniz. Pişman olmayacaks

ALTIN İĞNE TEDAVİ FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

KİMYASAL PEELİNG FİYAT VE KAMPANYA TALEBİ

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.