AQUA PEELING FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

AQUA PEELİNG

Aqua Peeling Nedir ?

Aqua peeling uygulaması ile Özel Mira Poliklinikleri’nde herhangi bir cerrahi işlem görmeden, ağrı veya acı olmadan kırışıklarınızdan, aknelerinizden, sivilcelerinizden kurtulabilir, gözeneklerinizi açıp cildinizin nefes almasını sağlayabilirsiniz. Oldukça kısa sürede gerçekleştirdiğimiz bu işlemle harika bir cilt bakımı sizi bekliyor. Sadece 15 dakikanızı ayırarak kavuşmak istediğiniz cilde sahip olmak için kendinizi deneyimli ekibimize emanet edebilirsiniz.

Aqua peeling uygulaması oldukça basittir. Cilt için özel olarak tasarlanan cihazın aşındırma ucu sayesinde cildinizdeki siyah noktalar, ölü hücreler ve istenmeyen bakteriler temizlenmektedir.

Özel Mira Poliklinikleri ile sadece birkaç adımda aqua peeling uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle kişinin cildinin ihtiyacına göre cildinin ihtiyacı olan miktarda hazırlanmış olan solüsyon cilde kısa bir süre uygulanır. Bu işlemle gözeneklerinizi açmayı ve cildinizi ölü hücrelerden arındırmayı amaçlamaktayız. Cildiniz temizlendikten sonra cildin alt katmanlarına etki edecek olan salisilik asit içeren solüsyon ile cilt yabancı maddelerden ve bakterilerden temizlenmektedir. Sonrasında ise cildinizin nem kazanması ve uygulama sonrasında yatışması için içinde ilgili maddelerin bulunduğu solüsyon ile uygulamayı bitirmekteyiz.

Giderek daha fazla yaygınlaşan aqua peeling uygulaması ile kırışıklıklarınızdan, aknelerinizden gözle görülür şekilde kurtulabilirsiniz. Bu uygulamanın ayrıca peeling uygulamasının yanı sıra cilt için antioksidan etkisi de bulunmaktadır. Merkezlerimize gelerek siz de aqua peeling ile tanışabilir, hayal ettiğiniz cilde kavuşabilirsiniz. Daha genç ve yenilenmiş bir cilt için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AQUA PEELING FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.