CİLT BAKIMI FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

CİLT BAKIMI FİYAT VE KAMPANYA TALEBİ

CİLT BAKIMI

Genç, bakımlı, ışıltılı ve pürüzsüz bir cildi kim istemez? Özel Mira Poliklinikleri’nde uygulanan cilt bakımı sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Cildinizdeki lekelerden, kuruluktan, yağlanmadan, kırışıklıklardan, sivilcelerden veya aknelerden kurtulmak için uzman ekibimiz sizi bekliyor.

Dış faktörlere, strese, yaşlanmaya, düzensiz beslenmeye ve daha birçok faktöre bağlı olarak oluşan ciltteki problemlerle vedalaşmak için Özel Mira Poliklinikleri’nde kimyasal peelingi, medikal cilt bakımını ya da aqua peelingi mutlaka denemelisiniz.

Merkezimizde göreceğiniz cilt bakımı size özel olduğu için öncelikle cilt analiziniz yapılmakta ve cildinizin ihtiyaçları belirlenmektedir. Sonrasında cildinizdeki yağ ya da makyaj kalıntılarından cildiniz arındırılmakta ve dermokozmetik ürünlerle cildinizdeki ölü deriler temizlenmektedir. Herhangi bir yan etkisi ve sağlığa zararı olmayan bu işlem aynı zamanda cildinizi rahatlatıcı bir etkiye de sahiptir.

Özel Mira Poliklinikleri ile cilt bakımı yaptırmak ayrıcalıktır. Uygulanan buhar terapisi ile gözenekleriniz açılmakta ve cildiniz yumuşatılmaktadır. Böylecek siyah noktalardan cildinizi arındırma işlemi daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Sonrasında cildinizi hem nemlendirmesi için hem de beslemesi için gerekli cilt bakımınız uzmanımız tarafından yapılmaktadır. Yaklaşık 1 saat kadar süren cilt bakımında farklı bir işleme ihtiyaç duyulması halinde gerekli bilgilendirme de yapılmaktadır. Merkezlerimizle iletişime geçerek siz de cilt bakımı randevusu alabilir, bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

CİLT BAKIMI FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

CİLT BAKIMI FİYAT VE KAMPANYA TALEBİ

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.