DOLGU UYGULAMALARI FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

DOLGU UYGULAMALARI FİYAT VE KAMPANYA TALEBİ

DOLGU MADDELERİ

Enjekte edilebilir dolgu maddeleri ince dudakları dolgunlaştırabilir, belirgin olmayan konturları belirgin duruma getirir, yüzdeki kırışıklıkları ve çizgileri yumuşatır ya da girintili yara izlerini düzeltir.

Estetik dolgu maddeleri enjektesi sayesinde ihtiyacınız olan her türlü değişikliği cildinize yapmaktayız. Polikliniklerimizde kalıcı olmayan dolgu maddelerinin yanı sıra kalıcı dolgu maddesi ve yarı kalıcı dolgu maddeleri ile de işlem gerçekleştirmekteyiz.

Merkezlerimizde ilk olarak cildiniz ihtiyacı olan uygulama deneyimli ekibimiz ile belirlenmektedir. Cildinizdeki çukurlar, çökük kısımlar ya da hacim kazandırmak istediğiniz bölgelere en yeni teknoloji kullanılarak dolgu maddesi enjekte edilmektedir. Dolgu maddesi genellikle dudak, kaş, burun, alın, yanak, elmacık kemiği, çene gibi yüz bölgelerine uygulanmakla birlikte kimi zaman vücuttaki bazı bölgelerde de tercih edilebilmektedir.

Merkezlerimizde uygulanan dolgu maddeleri uygulaması son derece hijyenik ortamda gerçekleştirilmektedir. Tercih edilen dolgu maddesine göre işlemin kalıcığı değişmektedir. Bot o ks uygulaması kadar kolaylıkla uyguladığımız bu işlem de ortalama 20-30 dakika kadar kısa bir sürede yapılmaktadır. Pek fazla ağrılı ve acılı olmayan bu işlemlerde kişi arzu ettiği takdirde aneztezik krem sayesinde uygulama yapılacak bölge uyuşturulabilmektedir.

Yanak Dolgusu

Kısa süre içerisinde gençleşmek, daha genç ve daha dolgun bir yüze sahip olmak isteyenlerin son yıllardaki en çok tercih ettiği uygulama yüz dolgusudur. Özellikle de yanak bölgesinde şekillendirmeye ihtiyaç duyanlar, yanak dolgusu olarak adlandırılan bu uygulamayı tercih ederler. Belli bir yaş sonrasında ortaya çıkan kırışıklıklar, bu uygulama ile ortadan kaldırılabilir. İlerleyen yaşın bir getirisi olarak yanak, elmacık ve şakak bölgelerinde hacim kaybı ortaya çıkabilir. Oysa yanak dolgusu bu tür durumları ortadan kaldırıyor ve daha genç bir görünüm ortaya çıkarıyor. Bu sebeple de çok tercih ediliyor.

Yanak Dolgusu Öncesi ve Sonrası

Yanak dolgusu demek aslında bir cerrahi işlem değil, kozmetik bir işlemdir. Ayrıca basit bir şekilde Hyalüronik asit enjekte edilmesi olarak tanımlayabiliriz. Bu sebeple de korkulacak bir uygulama olmadığı gibi, yanak dolgusu öncesinde yapılması gereken ya da dikkat edilmesi gereken bir şey de pek söz konusu değil. Enjekte edilecek maddeye alerjisi olanlar, hamileler ve emziren anneler ile daimi olarak aspirin kullananlar bu uygulamayı yaptıramaz. Bu konudaki detayları Özel Mira olarak bünyemizde barındırdığımız uzmanlar ile görüşebilirsiniz. Uygulama öncesi için söylenecek çok bir şey yokken, uygulama sonrası için söyleyeceklerimiz var. İşlem sonrasında hafif şişlik, kızarıklık ve benzeri geçici yan etkilerin ortaya çıkması olağandır. 48 saatlik zaman zarfı içerisinde bu durumlar kendiliğinden ortadan kalkacaktır. İşlemden 15 gün sonra ise kontrol seansı yapılacak ve değerlendirme ile birlikte takviye gerekip gerekmediğine bakılacaktır.

Zararları ve Yan Etkileri

Bir cerrahi müdahale olmadığı için yanak dolgusunun ciddi yan etkileri ya da zararları bulunmaz. Yani korku oluşturacak bir durum ile karşılaşılmaz. Kozmetik bir işlem olan yanak dolgusu, bazı hastalarda bünyeye de bağlı olarak kızarıklık, şişlik gibi olumsuzluklar oluşturabilir. Ancak bu tür durumlar geçicidir. En fazla 48 saat sürecek olan bu durumlar, yan etki olarak değerlendirilir. Diğer taraftan eğer dolgunun yetersiz kaldığı ya da düzensiz olduğu noktalar olursa, bunlara da 15 gün sonra müdahale edilir ve eksiklikler tamamlanır. İnsan vücudunda doğal olarak mevcut olan hyalüronik asit enjekte edildiği için de uygulamanın son derece doğal ve zararsız olduğunu söyleyebiliriz.

Yanak Dolgusu Fiyatları Nasıldır?

Yanak dolgusu basit bir kozmetik işlem olmakla birlikte kişiye göre farklılık gösterir. Hem uygulama bölgesinin yapısal farklılıkları, hem de bölgede uygulama yapılacak olan nokta sayısı, bununla birlikte enjekte maddesine bağlı olarak farklı fiyatlar ile karşılaşılabilir. En doğru bilgiyi iseEstetik uzmanlarından alabilirsiniz. Özel Mira bünyesinde hizmet veren uzmanlar, hem yüksek kalite ile uygulama gerçekleştirir, hem de uygun fiyatlar ile sizi zora sokmaz. Bunun için güvenle, içiniz rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Zamanın yüzünüzde oluşturduğu çizgiler eminiz ki çok kıymetli. Her birinin bir anlamı ve değeri vardır mutlaka. Ancak günümüzde tıp dünyası öyle gelişti ki, sizi daha genç, daha zinde ve daha güzel kılabilir. Gençliğinizi sürdürmeniz ve bu dinçliğin tadını çıkarmanız mümkünken, neden kenara çekiliyorsunuz ki? Daha özgüvenli ve daha mutlu olabilirsiniz. Üstelik bir cerrahi işlem olarak dahi kabul edilmeyen, doğal, zararsız ve basit bir işlem ile… Kırışıklıklarınız ortadan kalkacak, daha dolgun ve daha genç yanaklara sahip olacaksınız. Yaşınızın tadını çıkarırken daha güzel görünmeniz mümkün. Bunun için Özel Mira ekibi olarak hizmetinizdeyiz. Bize kolayca ulaşabilir, siz de hayallerinize kavuşabilirsiniz. Biz hayallerinizi gerçekleştirmek, sizi mutlu kılmak üzere her zaman hizmetinizdeyiz.

Dudak Dolgusu

Cildimizin önemli fonksiyonlara sahip olması kadar görünümü de önemlidir. Bu yüzden de estetik görünüme her yaşta erkek ya da kadın herkes önem verir. Güzel görünmek ister… Başta da kendisi için… Çünkü insan iyi göründüğünü düşündüğü sürece daha mutlu, daha özgüvenli ve de daha başarılıdır. İşte bu durumda ise cildin daha güzel görünmesi için akla gelen bazı uygulamalar oluyor. Dolgu bunlardan biri… Özellikle kadınlar, ince dudaklar yerine daha dolgun ve çekici dudakları tercih eder. Bu durum kişiye kendisini iyi hissettireceği gibi konuşmalarının da daha fazla ciddiye alınmasını sağlayabilir. İşte bu yüzden uzmanlar, ihtiyaç duyanların kolayca dudak dolgusu yaptırabileceğini belirtiyor.

Dudak dolgusu, dudaklarınızın daha dolgun bir hal alıp, hacim kazanırken, karşı tarafın da doğrudan dikkatini çekmemesini sağlamalıdır. Yani uzman ellerin bu operasyonu yapması ve bu hassas ayarı yakalaması gerekir. İnsan doğasına uygun büyüklükler, daha güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Temelde dudak dolgusu, insanın doğasına uygun olan hyalüronik asitin dudağa enjekte edilmesi işlemidir. Kozmetik bir işlem olarak değerlendirilir ve cerrahi bir müdahale gerektirmez.

Dudak Dolgusunun Etkileri Nelerdir?

Dudak dolgusu yaptıran birinin karşılaşacağı durumları listeleyerek karar verme sürecinizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Daha detaylı bilgileri ise Özel Mira olarak sunduğumuz kapsamlı hizmet ağımız içerisinde uzmanlarımızdan alabilirsiniz. Dudak dolgusu adı üzerinde, dudağın daha dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte dudakların daha genç görünmesi de mümkün olmaktadır. Dudağı şekillendirme işlemi, bu uygulama sırasında yapılır ve dudak kontürleri çizilir. Dudakta mevcut bulunan şekil bozuklukları da dolgu uygulaması sırasında ortadan kaldırılabilir. Dolayısıyla dudak dolgusu sadece bir hacimlendirme işi değil, aynı zamanda şekillendirme ve gençleştirme işlemidir.

Kimler Yaptırabilir? Zararlı mıdır?

Dudak dolgusu farklı yaş gruplarından kişinin ilgisini çekmektedir. Ancak yaş sınırlamasına bakacak olursak, 18 yaş itibariyle herkes bu uygulamayı yaptırabilir. Bununla birlikte FDA(Amerikan Gıda ve İlaç urumu) dudak dolgusu alt yaş sınırı için 21’i önermektedir. Kişinin işlemin risklerini anlayabiliyor olması, bu işlem için ciddi bir motivasyona sahip olması, beklentilerini net bir şekilde ifade edebiliyor olması, dudaklarında mevcut olan şekil bozukluğu ve doktorun da onayı ile 18 yaş itibariyle uygulama gerçekleştirilebilir. Zararları konusunda halk arasında farklı söylentiler yayılsa bile bugün merkezimizde en çok tercih edilen uygulama dudak dolgusudur. Genel anlamda ülke bazında memnuniyet oranı ise %92 civarındadır. Geçici yan etkiler dışında her hangi bir olumsuzluk ise ortaya çıkmaz.

Ne Kadar Kalıcı?

Sadece 15 ile 30 dakika arasında bir süre içerisinde tamamlanabilen uygulama, 10 – 15 gün sonra uzman tarafından kontrol edilecektir. Uygulamanın etkilerini ise hemen işlem sonrasında görmeye başlayabilirsiniz. Genel anlamda kişinin yapısına ve dolgunun niteliğine bağlı olarak dudak dolgusunun kalıcılığı da en az 6 ay en çok da 12 ay sürmektedir.

Uygulama Öncesi ve Sonrası

Uygulama öncesi özellikle dikkat edilmesi yapılması gereken bir işlem olmadığı gibi, uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin, ilk 24 saatlik dilimde uygulama bölgesinin ovuşturulmaması çok önemlidir. Masaj yapılmamalıdır. En az 1 gün sonra makyaj yapmaya başlayabilirsiniz. 1 hafta süresince de sauna, hamam ya da jakuzi uzak durmanız gereken sıcak ortamlardır. Aşırı sıcak ve aşırı soğuk sizin için uygun olmayacaktır. Lokal anestezi ile gerçekleştirilen dudak dolgusu sonrasında, 2 – 3 içinde hisler geri gelmeye başlar. Özel Mira olarak size hem güvenli hem de ilgili ve özel bir dudak dolgusu hizmeti sunmaktayız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DOLGU UYGULAMALARI FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

DOLGU UYGULAMALARI FİYAT VE KAMPANYA TALEBİ