KICAL DAMAR TEDAVİSİ FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

NDYAG LAZER İLE KILCAL DAMAR TEDAVİSİ

Vücudunuzdaki varislerden ya da kılcal damarlarınızdan rahatsız oluyorsanız Özel Mira Poliklinikleri ile NDyag Lazer sayesinde tüm bu şikayetlerinizde vedalaşabilirsiniz. Hem de oldukça kısa sürede.

Derideki istenmeyen damarların giderilmesinde kullanılan NDyag lazer cihazı ile hem varis hem de kılcal damarlarınızdan kurtulabileceksiniz. Kişinin ihtiyacına göre yüz, burun, yanak, bacak ve kalça bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz uygulamada gerekli olan miktarda ışın vermekteyiz.

Merkezimizda uyguladığımız bu tedavide hastanın cildinin makyajsız olması ve uygulamaya yakın zamanda bronzlaşmamış olması önemlidir. Hastayla ilgili gerekli muayeneler yapıldıktan sonra uygulamayı gerçekleştirmekteyiz. Kılcal damar tedavisinden önce olası risklere ve oluşabilecek leke ihtimallerine karşı hasta bilgilendirilir ve gerekli önlemler alınır, sonrasında hastaya uygulamadan sonra alacağı sonuçlar hakkında bilgi verilir ve işleme başlanılır.

Ortalama yarım saat süren tedavi uygulanacak bölgeye göre de değişmektedir. Uygulama esnasındaki lazer ışınlarına karşı hastaya koruyucu bir gözlük takılır ve varsa cildindeki kimyasal maddelerden arındırılır. İlgili bölge lazer ışınlarıyla tedavi edilirken eğer gerekli görülürse uygulama yapılan bölgede lokal anestezi de uygulanabilir. Ama daha başarılı sonuçlar alabilmek için mümkün olduğunda uygulama yapılacak olan bölgenin uyuşturulmamasında fayda vardır. Deneyimli ekimizin gözetiminde gerçekleştirilen kılcal damar tedavisinde oluşan ağrılar kişinin dayanamayacağı boyutta olmamaktadır.

Tedaviden sonra hafif bir güneş yanığı hissi oluşmaktadır. Buna karşın uygulama yapılan bölgenin sonrasında nemlendirici ve güneş koruyucu ile desteklenmesinde fayda vardır.

Kılcal damar tedavisi ile ilgili daha detaylı bilgi için size en yakın polikliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

KICAL DAMAR TEDAVİSİ FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.