LAZER EPİLASYON FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

LAZER EPİLASYON

Pürüzsüz ve kusursuz bir ten kim istemez? İstenmeyen tüylere lazer epilasyon ile kalıcı ve kesin çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz. Özel Mira Poliklinikleri ile başarılı sonuçlar almanız mümkün.

En son teknolojiyi sizlerle buluşturan merkezimizde acısız ve ağrısız bir şekilde istenmeyen tüylere kökten çözüm bulabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve lazer epilasyon kampanyaları ile size konforu ve memnuniyeti sunan profesyonel ekibimizle hijyenik ortamda faaliyet göstermektedir.

Özel Mira Poliklinikleri tüm dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılan Alexandrite lazer ve IPL ile hizmet vermektedir. Cildinizi hem koruyan hem de acısız bir şekilde işlemi gerçekleştirilen Alexandrite lazer ve IPL aynı zamanda FDA onaylıdır. Sağlığınıza herhangi bir zararı olmayan bu cihaz ile ortalama 4-5 seans sonrasında gözle görülür şekilde kılların azaldığını siz de gözlemleyebileceksiniz.

Merkezimizden gördüğünüz her lazer epilasyon seansından yaklaşık iki hafta sonra kontrol seanslarımız mevcuttur. Kol, bacak, sırt, genital ve göğüs bölgeleri için mevcut olan bu kontrollere randevu alarak gelmeniz yeterlidir. Ten rengine, kıl tipine göre değişen seans süreleri, profesyonel ekimiz sayesinde mümkün olduğunda kısa sürede işlem görmektedir.

Lazer epilasyon uygulaması için Özel Mira Poliklinikleri olarak her zaman sizin konforunuzu düşünmekteyiz. Kullandığımız cihazdaki soğutma özelliği veya gerektiği durumlarda kullanılan anestezik kremler sayesinde acı hissi aza indirgenmektedir.

Siz de Özel Mira Polikliniklerine gelerek istenmeyen tüylerinizle bir an önce vedalaşmak için bizimle iletişime geçerek en güncel kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alexandrite Lazer

Bugüne kadar uygulanmış lazer epilasyon sistemleri arasında en çok tercih edilen yöntem Alexandrite Lazer olmuştur. Lazer epilasyonun temel prensibi, kıl folikülünde yerleşmiş olan melanin adlı renk maddesinin, lazer ışınları ile ısıya dönüştürülmesi ve ortaya çıkan ısı enerjisi ile de kıl folikülünün tahrip edilmesidir. Bu mantıkta çalışan lazer epilasyon cihazlarının en etkilisi ise Alexandrite olmuştur. Çünkü melanin tarafından en iyi emilen lazer ışınlarına sahiptir. Uygulama aşamasına gelince, cihazın ürettiği lazer ışınları, uygulama başlığı aracılığı ile cilde ulaştırılır. Belli bir alana etki eden lazer ışınları, ısı oluşturarak kıl köklerini tahrip eder. Yani önceden tıraşlanmış olan kıllar tam da büyüme fazına geçmişken, büyüme fonksiyonu durdurulur. Belli aralıklar ile tekrarlanan seanslar ise bu fonksiyonun tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar. Seans sayısı ve de sıklığı kişiye göre değişiklik gösterecektir. Alexandrite Lazer epilasyon cihazları, geliştirilen teknolojisi ile geçmişe nazaran çok daha etkili sonuç vererek, lazer epilasyon uygulamalarının en iyileri olmayı sürdürüyor. Her seansta büyüme fonksiyonu dondurulan, yani dinlenmeye alınan kıllar, 1 – 2 ay ara ile gerçekleştirilen ortalama 6 seansta tamamen ortadan kalkmakta ve pürüzsüz bir cilt sunmaktadır. Cilt tonu lazer epilasyonda en önemli noktaydı ve geçmişte koyu cilt sonlarına sahip pek çok kişi bu imkândan faydalanamamaktaydı. Bugün ise Alexandrite Lazer, çok koyu cilt tonu haricinde tüm tonlara uygun bir sistemle çalışıyor ve etkin sonuçlar ortaya çıkarıyor. Ten renginizin uygunluğunu öğrenmek için ise uzmanlar ile iletişime geçmeniz gerekir.

Biraz da Alexandrite Lazer ve teknolojisinden bahsetmek gerekirse, genel olarak epilasyon lazer cihazlarının temel özelliklerini taşımakla birlikte, etkinliğini sağlayan farklı ve eşsiz özellikleri ile de dikkat çeker. Mevcut ayna düzenekleri ile oluşturulan lazer enerjisi bir arada toplanır. Bu enerji, istenilen noktaya, belirlenen dozajlarda verilir. İstenilen hız ve dozajlar hesaplanarak tespit edilir. Alexandrite Lazer’de en önemli noktalardan biri enerji ve milisaniye değerleridir. Bu dozajı ifade eder. Lazer enerjisinin ciltte ne kadar kalması gerektiği, şiddetinin hangi ölçüde olması gerektiği gibi detaylar, cihazın etkinliğini ortaya çıkarır. Alexandrite Lazer ‘in farkı da burada ortaya çıkıyor. En etkili sonuç için en etkili kombinasyon ile çalışan cihaz, beklenen sonuçları ortaya çıkarmaktadır.

Son olarak uygulama aşamalarına değinecek olursak, önceden tıraş edilmiş olan tüyler üzerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir. Uygulama sırasında ise gözlük takılması gerekir. Hem uygulanacak kişinin hem de uygulayıcının gözlük takması bir gerekliliktir. Cihazın başlığı aracılığı ile cilde ulaştırılan ışınlar, kıl köklerinin büyüme fonksiyonuna doğrudan etki edecektir. Alexandrite Lazer ile diğer türlere nazaran daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle yeni geliştirilen teknolojisi, sizi bu konuda tatmin edecektir. Seansların uzunluğu, seans aralıkları ve de seans sayısı ise kişiye göre farklılık gösterir. Seans süresinin uzunluğu, uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğüne başlı olmakla birlikte ortama 1 ile 1,5 saat sürebilmektedir. Kılların yeniden uyanmaya başlamadı, sonraki seans zamanının geldiği anlamına geleceğinden, bu süreci takip etmeniz gerekir. Buna göre de ortalama olarak 1 – 2 aylık bir süreç gözlemlenir. Ardından sonraki seans uygulanır. Toplamda ise en fazla 6 seans uygulamanın ardından pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Lazer epilasyon denilince akla pek çok farklı cihaz ve uygulama gelmektedir. Ancak ilk zamanlarından beri en çok tercih edilen sistem olan Alexandrite Lazer, yenilenen hali ile daha da etkin bir uygulamadır. Dolayısıyla beklediğiniz sonuçları ortaya çıkaracaktır. Siz de etkili bir uygulama ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

responsive

LAZER EPİLASYON NEDİR?

İstenmeyen tüylerin çeşitli yöntemlerle alınmasına epilasyon denir. Bu amaçla kullanılan...

KEŞFEDİN
responsive

ÖNCESİ YAPILMASI GEREKENLER

Lazer epilasyon uygulamasından en az 3 hafta önce...

KEŞFEDİN
responsive

SONRASI YAPILMASI GEREKENLER

Uygulama sonrasında çok sıcak
olmayan su ile...

KEŞFEDİN

LAZER EPİLASYON FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.