SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

SAÇ MEZOTERAPİ TEDAVİSİ

Mezoterapi saç dökülmelerinde en etkili yöntemlerden biridir. Saç mezoterapisinde amaç lokal bir işlemle saç hücre metabolizmasını uyarıp doku canlılığını tekrar kazanmaktır. Saçlı derinin orta tabakasına mikroenjeksiyon yöntemi ile çok ince iğnelerle uygulanır. Saç kökünün ihtiyacı olan vitamin, mineral, yapıtaşı olan maddeler dokuya doğrudan verilir.


Mezoterapinin ilk etkisi saç dökülmesini durdurmaktır. Saç kökündeki beslenme ve dolaşım bozukluğunu yüksek oranda düzeltir. İkinci etki saç kalitesini artırmasıdır.
Saçlı deride dökülmeyip bebek saçı gibi duran tüycüklerin veya birbirine yapışan, uçuşan ince telli saçların kalınlaşması mümkündür.

Seanslar bir hafta-10 gün arayla yapılır, ilk kür 10 seans uygulanır. Daha sonra özellikle erkekler için 1-2 ayda bir idame tedavisi uygulanır.
Kadınlarda dökülmeye neden olan bir hastalık varsa onun tedavisi ile birlikte yılda 3-4 seans idame tedavisi yeterlidir. Dökülmesi olmayan sadece canlı ve parlak saç isteyen kişilerde 2-3 haftada bir yapılan birkaç seans yeterlidir.
Mezoterapi yöntemi ile birlikte dışarıdan yapılan şampuan, tonik, yağ gibi uygulamalar ek olarak önerilebilir.

responsive

YÜZ MEZOTERAPİSİ

Yüz mezoterapisi yani mezolift yöntemi, mikroenjeksiyon tekniği ile deri içine doğal maddelerin verilmesi ile üst ve orta deri tabakasında yenilenme sağlanması işlemidir.

KEŞFEDİN
responsive

SAÇ MEZOTERAPİ TEDAVİSİ

Mezoterapi saç dökülmelerinde en etkili yöntemlerden biridir. Saç mezoterapisinde amaç lokal bir işlemle saç hücre metabolizmasını uyarıp doku canlılığını tekrar kazanmaktır.

KEŞFEDİN
responsive

IŞIK MEZOTERAPİSİ

Ciltte mevcut olan tamamen doğal içeriklerin (mineral, amino asit, vitamin) ve hyaluronik asit içeren formülün cilde mezoterapi yöntemi ile verilmesi ile geri kazanılan gençlik ışıltısıdır.

KEŞFEDİN

LAZER EPİLASYON FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.