ÖZEL MİRA KADIKÖY

Kadıköy Polikliniğimize göz atın...

Özel Mira Kadıköy Polikliniğimiz

Yüzyıllardan beri kadınlarda var olan genç kalma ve güzel olma isteği, günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile mucizevi değişimlerin ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Birçok bayan ve erkek vücüdunda bulunan kıllanma problemi nedeniyle, özgüven eskiliği yaşamakta ve cinsel hayatlarına kadar bu problem taşınmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, lazer epilasyon yöntemleri ile bayanlar yeniden özgüvenine kavuşmakta. Kırışıklıklarından kurtulmak isteyen, ve ciltlerindeki ışıltıyı yeniden görmek isteyen bayanlar; güzellik için küçük dokunuşlar yaptırmayı tercih ediyor.

Doğadan gelen mucizevi bitkilerden faydalanarak; cilt bakımı, teknolojiden faydalanarak; istenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon ve buz lazer yöntemleri güzelliğe güzellik katmak için bayanlar tarafından sıkça tercih edilen yöntemler arasında. Ciltlerdeki lekelenmeler, sivilceler ve kuruluk gibi şikayetlerin, her cilt tipine farklı uygulamaları ile giderilmesinde cilt bakımı büyük paya sahip. Cilt bakımı alanında, binlerce farklı üründen, bitkisel çözümlere kadar tüm tedavi çeşitleri günümüzde sunulmaktadır. Güzellik denilince elbette akla sadece cilt güzelliği gelmiyor. Tüysüz bir tene kavuşmak isteyen bayanlar, lazer epilasyon ile hayallerine kısa sürede kavuşabilir. Daha ileri bir teknoloji olan ve hızlı sonuç alma garantili buz lazer epilasyon yöntemi ile tamamen tüy problemlerine, sanki masaj yaptırıyormuş gibi son verebilirsiniz.

Cildindeki kusurlardan rahatsızlık duyan ve kurtulmak isteyen herkezin aslında çözümü Özel Mira Polikinliklerinde mevcut. Polikinlik statüsüne kavuşmuş olan merkezimizde, sahip olduğunuz cilt problemlerinize son veriyoruz.

Cilt bakımı hizmetinden, lazere kadar yaptığımız tüm işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve Sağlık Bakanlığından onaylı cihazlar ile yapılmasından gurur duyarak, gerek cilt bakımı gerekse de lazer epilasyon ve buz lazer yöntemleri ile sorunlarınızı çözmek için varız. Kadıköy lazer epilasyon, kadıköy buz lazer ve Kadıköy cilt bakımı alanlarında verdiğimiz hizmet kalitesi ile çevremizde mutlu bay ve bayanları görmek bizleri de mutlu ediyor. Kadıköy’de bulunan Özel Mira Polikinliğimiz ile sizlerde güzelleşmek için küçük dokunuşlara davetlisiniz.

Kadıköy Polikliniğimiz haftanın her günü 09:00 - 21:00 arası hizmet vermektedir.

logo
ÖZEL MİRA KADIKÖY

General Asım Gündüz Cad. (Bahariye Cad.)
NO. 46/6 KADIKÖY - İSTANBUL

info@ozelmira.com

(+90) 216 338 75 20 - 21

(+90) 216 338 75 22