ÖZEL MİRA ŞİŞLİ

Şişli Polikliniğimize göz atın...

Özel Mira Şişli Polikliniğimiz

Kadınlar, doğası gereği her zaman genç kalmak ve güzel olmak isterler. Kadının yaratılışından beri, kadının dokunduğu herşeyi güzelleştirme isteği, kendi bedenleri içinde geçerli. Herşeyin en güzeli ve en özelini yapan ve yaptırmak isteyen bayanlar, hormonlar sebebiyle ya da genetik nedenler yüzünden zaman zaman tüylenme problemlerinden, ciltte bulunan yara, sivilce ve rosa gibi hastalıklardan şikayetçi olabiliyor.

Bayanların, bu derece güzel olma ve güzel kalma isteği sebebiyle, varolan cilt ve tüylenme sorunları, kadınlarda hem özgüven eksikliği hem de mutsuzluk öykülerini sebep olabilmekte. Ancak, Her derdin bir çaresi var olduğu da kaçınılmaz bir gerçek. Güzellik adına yapılan, tüm çalışmalar teknoloji ile birleştiği için tüylenme gibi sorunlar artık tarih oluyor. Lazer epilasyon ve buz lazer epilasyon işlemleri ile, tüylenme problemini yok edebilirken, cilt bakımı ile kuruluk şikayetleri, sivilce izleri basit işlemlerle son bulmakta.

Güzellik sektörüne her geçen gün yeni ürünler, yeni tedavi yöntemleri ve yeni cihazlar katılıyor. Güzellik uzmanları sayesinde bu güzellik sihirleri, her geçen gün bayanların şikayetlerine çözüm olarak, güzelliklerine güzellik katmak için bayanlar tarafından talep görüyor.

İstanbul gibi metropol bir kentte yaşamanın, cilde etkisi elbetteki olumsuz. Kötü hava koşulları, iş stresi gibi bir çok olumsuz faktör ciltte kendini gösterebilirken, bayanlar da daima güzel kalmak isteği ile bizlere başvurmakta. İstanbul Şişli’ de hizmet vermekte olduğumuz Özel Mira Şişli Polikinliğimiz yeni statüsü ile tüm bayanlarına güzellik kapılarını açarak, güzellik sihirlerini uygulamak için bekliyor. Şişli lazer epilasyon, Şişli buz lazer epilasyon ve Şişli cilt bakımı alanlarında parmakla gösterilen Özel Mira Polikliniği, bugüne kadar sunmuş olduğu hizmetler ile ardında hep “memnun müşteri” bırakmış olup, tavsiye edilen bir sağlık kurumudur. Eğer sizlerinde cilt bakımı, lazer epilasyon, selülit tedavisi, anti aging, bölgesel zayıflama konularında desteğe ihtiyacınız var ise bize geldiğiniz andan itibaren, tedavi sonuna kadar yanınızda olmaktan gurur duyarız.

Şişli Polikliniğimiz Pazar günleri hariç, haftanın bütün günleri sabah 09:00 ve akşam 19:30 saatleri arası hizmet vermektedir.

logo
ÖZEL MİRA ŞİŞLİ

Halaskargazi Cad. Atamın Apt.
No:210 K:1 D:2 ŞİŞLİ - İSTANBUL

info@ozelmira.com

(+90) 212 230 45 86- 89 - 89

(+90) 212 230 45 86