LAZER EPİLASYON FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

PRP UYGULAMASI

Son yıllarda oldukça popüler olan PRP uygulamasında Özel Mira Poliklinikleri en yeni teknolojiyi sizinle buluşturmaktadır. Siz de daha genç bir cilt istiyorsanız kendinizi profesyonel ekibimize emanet edin.

PRP Uygulaması nedir ?

PRP cilt yenilemek için kullanılan bir medikal uygulamadır. Merkezimizde oldukça hassas ve özen gösterilerek yapılan bu uygulamada kişinin kendisine ait kandan serum elde edilmektedir. Bu serum ile dokuların yenilenmesi ve varsa yaraların iyileştirilmesini esas almaktayız. Derinin alt dokusuna verilen bu serum ile aynı zamanda kişinin cildi daha esnek ve parlak bir görünümüe kavuşturulmaktadır. Özel Mira Poliklinikleri olarak PRP uygulamasıyla kırışıklıkların ve ciltteki çökük görüntünün giderilmesine de ayrıca özen göstermekteyiz. Oldukça başarılı sonuçlar alınan bu uygulama merkezlerimizde hijyenik ortamda gerçekleştirilmektedir.

PRP uygulamasını el, yüz, boyun ve bacak bölgeleriniz başta olmak üzere gözaltı morluklarınızın tedavisinde ve ciltteki lekeleriniz giderilmesinde de kullanıyoruz. Ayrıca saç dökülmesi şikayetiniz varsa PRP uygulaması size bu konuda da size yardımcı olacaktır. Uzmanımızın gözetiminde gerçekleştirilen bu işlem sayesinde zarar görmüş olan cildiniz eskisinden daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşacaktır.

PRP uygulaması profesyonel ekibimiz sayesinde oldukça kısa sürmektedir. 10-15 dakika süren uygulamada herhangi bir acı ya da ağrı hissetmezsiniz. Özel Mira Poliklinikleri’nde güvenli bir şekilde uygulanan PRP uygulaması uzun etkilidir. Söz konusu kırışıklıkları doldurarak değil, gençleştirerek sizlere daha iyi ve kalıcı bir hizmet vermekteyiz.

• Ciltteki kırışıkların azaltılması, deriye parlaklık ve canlılık katmada,
• Lazer ve benzeri uygulamalardan sonra derinin yeniden yapılanmasında,
• Uzun süre iyileşmeyen yara, çatlak ve derinin zarar görmesi durumlarının kontrolünde,
• Saç dökülmesi tedavisinde,

responsive

SAÇ PRP TEDAVİSİ

Saç PRP’si ile saç ekimine gitmeden saçlarınızı kurtarabilirsiniz.

KEŞFEDİN

LAZER EPİLASYON FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.