YÜZ MEZOTERAPİSİ

Yüz Mezoterapisi nedir ?

Yüz mezoterapisi; cildinizi yenileyen, kırışıklıkları azaltan ve ciltteki sarkmalar üzerinde etkili olan bir germe işlemidir. Siz de Özel Mira Poliklinikleri’ne gelerek cildinizin hakettiği ışıltıyı ve canlılığı sağlayabilirsiniz.

Yaşlanma belirtilerinin daha erken görülmeye başlandığı boyun ve yüz bölgesini yeniden canlandırmak oldukça kolay. Sizin için özel hazırlamış olduğumuz içerisinde vitamin, protein ve hyalüronik asit bulunan karışımlar cildinize çok ince uçlu iğneler ile enjekte edilmektedir. Bu işlemin öncesinde cildinizi temizleyip, dezenfekte etmekteyiz. Ve anestezik krem sayesinde işlemden önce uygulama yapılacak olan bölgeye lokal anestezi uygulanmaktadır. Uygulamanın amacına göre hazırlanmış olan karışım cildinizin alt veya üst tabakasına enjekte edilmektedir. Ve cildinize verilmiş olan bu karışım sayesinde ciltteki nem oranı ve kollajen oluşumu arttırılarak, yenilenmiş bir cilde kavuşmanız sağlanmaktadır.

Polikliniklerimizdeki uzmanlarımız sayesinde yüz mezoterapisi ile hayalini kurduğunuz bir cilde sahip olmanız mümkün. Cildiniz parlaklığını kaybetmiş ve donuk bir görüntüye kavuşmuşsa mezoterapi ile yenilenebilirsiniz. Ya da cildinizde leke, sivilce izi gibi sizi rahatsız eden şeyler varsa daha pürüzsüz bir cilde sahip olabileceksiniz. Özel Mira Poliklinikleri ile güneşten zarar görmüş ciltlerde, yüzdeki yorgun görüntünün tedavisinde, elastikiyetini kaybetmiş ciltlerde de yüz mezoterapisi uygulayarak daha genç bir cilde kavuşmanızı sağlıyoruz.

Yüz mezoterapisi kişinin ihtiyacına göre başlangıçta 1 veya 4 haftalık aralıklarla uygulanabilmekte olup, genellikle ikinci seanstan sonra kişi gözle görülür sonuçlar alabilmektedir.

Genç ve canlı bir cilde kavuşmak istiyorsanız, Özel Mira Poliklinilkleri’ne gelerek yüz mezoterapisi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

LAZER EPİLASYON FİYATLARI VE KAMPANYALAR

için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız...

SİZİ ARAYALIM

ÖZEL MİRA ŞİŞLİ VE KADIKÖY POLİKLİNİKLERİMİZ Polikliniklerimize göz atın...

POLİKLİNİKLERİMİZ PAZAR GÜNÜ HARİÇ, haftanın altı günü 09:00-19:30 saatleri arası açıktır.